Mokyklos administracija

laikinai atliekanti direktoriaus funkcijas

Aukštasis, VVPI 1984 m.
Profesija
Istorijos ir visuomenės mokslo mokytoja, auklėjamojo darbo metodininkė
Kvalifikacija
II vadybinė, istorijos mokytoja metodininkė
Pedagoginio darbo stažas
32 metai
Vadybinio darbo stažas
28 metai

Specifinė patirtis
Organizuoja, analizuoja ir prižiūri pradinio ugdymo ir socialinių mokslų mokytojų darbą. Organizuoja ugdymo karjerai paslaugų teikimą, mokinių mokymą namuose. Kuria mokinių ugdymosi pažangos mokykloje stebėjimo ir bendradarbiavimo su tėvais sistemą.

Auksė Pukinskienė

pavaduotojaaukse

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Išsilavinimas
Aukštasis, 1985 m. baigtas Vilniaus Valstybinis Universitetas.
Specialybė: Filologė, lietuvių kalbos ir literatūros dėstytoja
Profesija: Lietuvių kalbos mokytoja
Kvalifikacija
II vadybinė kategorija; lietuvių kalbos mokytoja ekspertė
Telefonas d. 8(37) 312047, mob. 8 689 33939
Pedagoginis darbo stažas
30 metų
Vadybinis darbo stažas
24 metai.
  Specifinė patirtis
Kuruoja lietuvių kalbos, užsienio kalbų, muzikos, dailės mokytojų veiklą.
Atsakinga už neformalųjį švietimą, už projektinę veiklą, už socialinės-pilietinės ir antikorupcinio švietimo programų įgyvendinimą, už vaikų ir jaunimo organizacijų veiklą, už mokinių mokymosi krūvio reguliavimą, už mokytojų metodinės tarybos ir mokinių tarybos veiklą.

Dalia Šickuvienė

pavaddalia

Pareigos
Direktorės pavaduotoja ugdymui, biologijos mokytoja
Aukštasis (VVPI) 1982 m.
Kvalifikacija
II vadybinė kategorija; Biologijos mokytoja metodininkė
Pedagoginis darbo stažas
33 metai
Vadybinis darbo stažas
32 metai.
  Specifinė patirtis
Stebi ir kartu su mokytojais analizuoja pagrindinio ugdymo procesą, mokinių ugdymo(si) rezultatus, elgesio pokyčius. Teikia metodinę pagalbą pedagogams. Vykdo mokyklos veiklos kokybės vertinimą ir įsivertinimą.

Kęstutis Strolia

pavaduotojas kestas

Direktoriaus pavaduotojas ūkiui

Išsilavinimas

1. Vilniaus Valstybinis V.Kapsuko universitetas, 1987 m. materialinio - techninio aprūpinimo ekonomikos
ir planavimo specialybė, ekonomisto kvalifikacija.
2. Vilniaus Pedagoginis Universitetas, 2007 m. profesinio pasirengimo ir mokytojo kvalifikacija.

Funkcijos: komplektuoja techninį personalą, organizuoja jo darbą, prižiūri mokykloje įrengimus ir technines priemones, praveda darbo saugos ir priešgaisrinės saugos instruktažus mokytojams ir techniniam personalui, prižiūri mokyklos elektros ūkį, šildymo sistemą, santechninius įrenginius, patalpų remonto darbus, mokyklos aplinką ir stadiono įrenginius, prižiūri mokyklos priešgaisrinę, sanitarinę – higieninę būklę, civilinę ir darbo saugą, aprūpina mokyklą ūkiniu ir mokymo inventoriumi, organizuoja viešuosius pirkimus,
rengia mokyklos nekilnojamojo turto nuomos sutartis, vykdo priemonių
inventorizaciją ir nurašymą.