Rekomendacijos dėl COVID-19 prevencijos

COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) prevencija ugdymo įstaigose.

 

 

Kauno Martyno Mažvydo progimnazijos pradinukai dalyvavo didžiausioje nuotolinėje pamokoje „MOKOnomika”. Nuotolinių pamokų diena prasidėjo „Low Air“ šokiu, po to išklausė pasakojimą apie pinigų atsiradimo istoriją, dirbtuvėlėse mokėsi, kaip pačiam pasidaryti unikalią piniginę. Rašytoja Kotryna Zylė pravedė pamokėlę apie mitines būtybes, kurios nešdavo turtus. Nerijus Buivydas paragino daryti visiškai ne magiškus stebuklus, o rimtoji pamokų dalis baigėsi rašytojos Kristinos Savickytės pasakojimu apie nepamirštamų istorijų kūrimą.                        

Renginį vedė Rolandas Mackevičius kartu su Fausta ir Roku – jaunaisiais muzikinių projektų dalyviais ir komisijos nariais. Renginio pabaigoje scenoje pirmą ir vienintelį kartą pasirodė grupė „Rok F’ Rol“. 

moko2021 01

 

Paspaudus šaltukui 4a klasės mokiniai atliko bandymus su vandeniu. Pasaulio pažinimo pamokoje stebėjo, kaip keičiasi vandens būsena, keičiantis oro temperatūrai. Dailės ir technologijų pamokoje gamino ledines žvakes.
Mokytoja Dalia Butvilienė
ledines zvakes2021 01

 2020 m. gruodžio mėn. 4 kl. mokiniai Audrius Balnys, Dominykas Kasiulis, Gintaras Pupkevičius, Gvidas Galinskas, Milena Dolotovaitė, Samanta Čiuplytė, Viktoras Tiugajevas, Viltė Žilinskaitė dalyvavo Vilniaus r. Mickūnų gimnazijos organizuotoje 1-4  klasių mokinių kūrybinių darbų parodoje „Kalėdinė eglutė“. Parodos tikslas – sudaryti sąlygas mokiniams atsiskleisti kūrybinėje veikloje bei ugdyti tradicijų puoselėjimą. Mokinių dalyvavimą inicijavo mokytoja Indrė Rimkė.

padekos2021 01

Kauno Martyno Mažvydo progimnazijos 1A klasės mokiniai su mokytoja Virginija Dautartiene dalyvavo nuotoliniame renginyje. "Parko" bibliotekos darbuotoja Deimantė Drochnerė priminė, kaip gera ir naudinga skaityti knygas. Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos mokytoja metodininkė, aktorė Nijolė Forman pirmokėlius supažindino su katinu Mokslinčiumi, kuris pristatė Aurelie Chien Choww Chine knygą "Vienaragis Gustonas. Mano jausmai". Mokslinčius taip pat pasakojo savo draugų istorijas. Klausydami istorijų, vaikai atliko užduotis. Pirmokėliai sužinojo, kiek daug emocijų gali patirti kiekvienas ir kaip reikia elgtis, kai užvaldo skirtingi jausmai.
Konkurse "Sveika gyva, Kalėdų viešnia!" tapome laureatais ir gavome nominaciją už ypatingą langų dekorą. Dėkojame kūrybinei grupei - mokiniams ir mokytojams Jūratei Varnagirei, Daliai Česnavičienei, Alfredui Saikauskui.
Kviečiame pasigrožėti!