Atvirų durų diena!

Kovo 7d. 18valtodėl tarpušvenčiu vėl leidosi kelionėn – šį kartą pažinti Jurbarko krašto gamtinę ir kultūrinę aplinką. Pirma stotelė buvo Panemunės pilyje, kur apžiūrėjome pilies menes, virtuvę ir kalėjimą, išklausėme įdomių pasakojimų apie pilies istoriją bei šeimininkus ir stebėjome (ne tik stebėjome, bet ir patys dalyvavome!) edukacinį vaidinimą „Šiokiadienis tuometėje pilyje“.

Tada vykome į Panemunių regioninio parko lankytojų centrą, įsikūrusį buvusioje Šilinės smuklėje, statytoje prieš 250 metų. Čia sužinojome daug įdomaus apie senovės Panemunės gyventojų amatus ir patys išbandėme smagias interaktyvias edukacijas.

Ir pagaliau saldžioji dalis - medaus degustacija „Medaus slėnyje“ Šilinėje. Čia ragavome gudobelės, liepų, rapsų, pievų ir dar devynių medų, užsigerdami karšta mėtų arbata ir klausydami nepaprastų bitininko istorijų apie stebuklingas bites ir medų.

Patobulinome savo bendravimo ir bendradarbiavimo, kultūrinio identiteto ir pilietiškumo kompetencijas ir dabar jau tikrai žinome, kur keliausime su savo ugdytiniais.

Ačiū edukacinę išvyką organizavusiai Kauno švietimų inovacijų centro metodininkei Ilonai Teresienei ir puikiai gidei Dalinai Galskienei.