Atvirų durų diena!

Kovo 7d. 18val

Šiais mokslo metais Kauno Martyno Mažvydo Knygių klubas „apsigyveno“ bibliotekoje, kur mus mielai priglaudė bibliotekininkė Laura. Aštuntokai kiti, bet gyvenimo aktualijos tos pačios, todėl ir toliau skaitysime knygas, atskleidžiančias vieną ar kitą skaudulį, padedančias suprasti problemas ir mokančias jas spręsti.

Šį kartą skaitėme, iliustravome citatas ir diskutavome apie Renatos Šerelytės knygoje „Žvaigždžių medžiaga“ keliamas problemas. Tai šiuolaikiška istorija apie paauglius, beglobius, betėvius ir vienišus vaikus, kurie suaugę ne pagal metus, kurie rūpi, jei apskritai rūpi, tik patiems sau ir be paliovos ieško meilės ir savo vietos po saule.

Aš esu nuoširdžiai įsitikinusi, kad aštuntokai yra jau pakankamai brandūs suprasti ir matyti ne tik baltą, bet ir juodą gyvenimo spalvą. Tas supratimas ir matymas turėtų pastūmėti juos spalvinti savo gyvenimus kuo šviesesnėmis spalvomis ir padėti tai daryti tiems, kieno pasaulyje labai daug tamsos ir šešėlių...