atviru duru2023 02

kvietimas mokytis2022

Kauno Martyno Mažvydo progimnazija džiaugiasi ir didžiuojasi patekusi į atrinktų Lietuvos mokyklų dvidešimtuką – tik tiek komandų pakviesta dalyvauti projekte „Naujas lietuvių-ukrainiečių klasių ugdymas“.

Projekto partneriai – Vilniaus kolegija/University of applied sciences.

Projektą finansuoja - Norway grants (Norvegijos dotacijos). Šios organizacijos credo - darbas kartu ekologiškos, konkurencingos ir įtraukios Europos labui. Pagal Europos Sąjungos, Islandijos, Lichtenšteino Kunigaikštystės ir Norvegijos Karalystės susitarimus Lietuvai skiriama 117,6 mln. eurų ekonominiams ir socialiniams skirtumams mažinti ir bendradarbiavimui su valstybėmis donorėmis stiprinti.

Šiandien mūsų komanda jau išvyko į bendrą projekto pristatymą (susipažins su dėstytojais, projekto komanda ir kitų mokyklų komandomis).

Projekto tikslas – išmokyti taikyti dialogiškai diferencijuotą ugdymą, kad visose mokyklos erdvėse vienodai saugiai ir komfortiškai jaustųsi visi mokyklos vaikai.