atviru duru2023 02

kvietimas mokytis2022

Šiluma, jaukumas, dvasingumas, nuoširdumas, dovanos, vaišės, dainos ir šokiai... Viso to ir dar daugiau buvo šią nuostabią priešventinę dieną Martyno Mažvydo progimnazijoje. Jau iš pat ryto visi mokiniai rinkosi savo klasėse pasikeisti dovanomis, išsakyti nuoširdžius linkėjimus, pažaisti, pasivaišinti  ar tiesiog pabendrauti.

10 valandą visa mokyklos bendruomenė dalyvavo šv. Mišiose, kurių metu Pal. J.Matulaičio parapijos vaikų dienos klubo ,,Centriukas“ vaikams buvo perduotos  kanceliarinės priemonės, surinktos per gruodį mokykloje vykusią paramos akciją ,,Gerumas mus vienija“. Tai buvo ne vienintelė labdaros akcija mokykloje. Mūsų bendruomenė labai  nuoširdžiai paaukojo ir šiltų vilnonių kojinyčių ukrainiečių vaikams. Ši auka perduota Kauno lopšeliui-darželiui ,,Vaivorykštė“.

Na o dieną vainikavo smagus 5-8 klasių koncertas ,,Žvaigždžių takais“. Jo metu skambėjo kalėdinės dainos, žavėjo šokis, skambėjo poetinis žodis, sveikinimai, užbūrė įvairiais instrumentais grojamos melodijos. O ypač visus sužavėjo vaidybinės kompozicijos. Smagūs išėjome iš mokyklos linkėdami vienas kitam ramių, dosnių švenčių ir gero poilsio.

Lyderių klubo kuratorė Vitalija Savickienė