Gegužės 27 d., po kelerių metų priverstinės pertraukos, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijoje vėl susitiko mažvydiečiai. Buvo daug šurmulio, šypsenų, šiltų apsikabinimų – tikrai vieni kitų pasiilgome. Apsikeitę simbolinėmis dovanėlėmis (mes buvome tikri Kauno – Europos kultūros miesto ambasadoriai, nes mūsų suvenyrai buvo susiję su mitiniu žvėrimi ir lankytinomis miesto vietomis), dalinomės gerąja patirtimi. Kiekviena mokykla pasidžiaugė savo atradimais ir sėkmėmis – tikrai yra ko vieniems iš kitų pasimokyti. Apžiūrėję puikiai renovuotą progimnaziją, iškeliavome į edukaciją „Mažoji Lietuva mažvydiečiams“: muziejuje klausėmės pasakojimo apie Tauragės istoriją, Monciškių palivarke ragavome lietuvninkų patiekalų, prie Raganų eglės grožėjomės gamta. Nuoširdžiai dėkojame susitikimo organizatoriams tauragiškiams už tokį nuostabų renginį. Grįžome su džiaugsmu širdyse, kad mažvydiečių sambūris vėl gyvuoja – kitais metais mūsų laukia Klaipėda!