Ši saulėta diena Martyno Mažvydo progimnazijoje buvo neeilinė. Širdingai priėmėme labai lauktus svečius iš „Paparčio’’ pradinės mokyklos. Atkeliavę ketvirtokai buvo sutikti ir visur lydimi mūsų mokyklos vyriausiųjų mokinių – aštuntokų. Svečiai apžiūrėjo mokyklos erdves, pasportavo moderniajame mokyklos stadione ir sporto salėje, žaidė linksmą ,,Grybavimo ypatumų” žaidimą aktų salėje ir turėjo galimybę išbandyti planšečių klasę, kur naudodami interaktyvią Mentimeter programėlę ne tik geriau vienas kitą pažino, bet ir vaizdu išreiškė savo veiklų refleksijas. Tiek mokyklos šeimininkai, tiek svečiai liko vieni kitais labai patenkinti ir tikisi, kad ši užsimezgusi mokyklų draugystė tęsis ir toliau.