KVIEČIAME MOKYTIS
KAUNO MARTYNO MAŽVYDO PROGIMNAZIJOJE

pagal  priešmokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo programą ir pagrindinio ugdymo programos pirmąją dalį.

Skaityti daugiau...

Gegužės 27-30 d. Nacionalinis Kauno dramos teatras kvietė į edukacinį vaikų ir jaunimo teatro festivalį „Nerk į Teatrą 2021“. Šiemet festivalio programa, kuri siūlė daugiau nei 30 įvairių dirbtuvių, diskusijų, ekskursijų, žaidimų teatro temomis, buvo pritaikyta ne tik įvairaus amžiaus žiūrovams, bet ir socialiai jautrioms grupėms bei specialių poreikių turintiems teatro mylėtojams. Progimnazijos specialioji pedagogė Indrė Rimkė ir socialinė pedagogė Rasa Mikelionienė priešmokyklinės grupės, 2a ir 3b klasės mokinius pakvietė dalyvauti festivalio pasiūlytuose „Saldžiame“ bei „(Ne)matomo vandenyno“ iššūkiuose. Juos įgyvendinę mokiniai tapo festivalio laureatais. Prizas – improvizacijos dirbtuvėlės su aktore Saule Sakalauskaite. Kviečiame pasižvalgyti kaip aktyviai ir linksmai mokiniai joje šėlo.