KVIEČIAME MOKYTIS
KAUNO MARTYNO MAŽVYDO PROGIMNAZIJOJE

pagal  priešmokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo programą ir pagrindinio ugdymo programos pirmąją dalį.

Skaityti daugiau...

Birželio 1 d. Kauno Martyno Mažvydo progimnazijoje vyko renginys, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.
Nuo ankstyvo ryto kiekvieną mokinį pasitiko linksmi klounai, kurie sveikino vaikus su jų diena, linkėjo puikios nuotaikos ir dovanojo šiai dienai paminėti skirtus medalius.
Pagal sudarytą tvarkaraštį mokiniai ėjo į mokyklos stadioną, kur fizinio ugdymo mokytojos Daiva Sperskaitienė bei Virginija Jasiunskienė buvo paruošusios rytinę mankštą ir įdomias estafetes.
Svečiai iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus kalbėjosi su visais pradinukais apie saugumą vasaros atostogų metu: kaip svarbu laikytis saugaus eismo taisyklių vaikštant ar važiuojant dviračiu, kodėl svarbu nepalikti atrakintų namų durų, o kažkur išeinant būtinai apie tai pasakyti savo tėvams.  Mokiniai aktyviai atsakinėjo į pareigūnų klausimus, laimėjo puikių prizų ir svarbiausia – galėjo ne tik pasisveikinti, apsikabinti, bet ir nusifotografuoti su pareigūnu draugu – šuniuku Amsiu.

Ir dar daugybė veiklų, kuriose dalyvavo mokiniai: muilo burbulų pūtimas, piešimas kreidelėmis lauke, mėgavimasis vaikų piešinių paroda „Vaikai – tai pasaulis“. Vaikų nupiešti piešiniai dovanos puikią nuotaiką ne tik vaikams, jų tėveliams, bet ir mikrorajono gyventojams. Taip pat mokiniai dalyvavo akcijoje „Vaikų gildijos žiedai“. Kartu su savo mokytojų pagalba pradinukai gamino gėlytes ir jomis puošė mokyklos stadiono kalnelį.  Na, o pasibaigus visoms veikloms vaikai iš mokyklos išėjo nešini ne tik akcijos medaliais, balionais, saldainiais, bet ir glėbiu teigiamų emocijų.  Net neabejojame, kad taip prasidėjusi vasara tikrai bus puiki!