Kovo – balandžio mėn. bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai buvo kviečiami dalyvauti socialinio plakato konkurse „Šalia mūsų ar už sienos“. Konkursą organizavo Klaipėdos Vitės progimnazija kartu su partnere - Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešąja biblioteka. Konkursą globoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Konkurso dalyviai buvo kviečiami sukurti socialinį plakatą, kuris skatintų toleranciją ir specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių įtrauktį, perduotų svarbią žinią, kad mokiniai, turintys specialiųjų ugdymosi poreikių, turi tokias pačias teises ugdytis bendrojo ugdymo mokykloje su kitais bendraamžiais, būti lygiaverčiais mokyklos bendruomenės nariais. Progimnazijai atstovavo Mindaugo Žiginsko, Pauliaus Lorenschat, Augustės Tamulionytės, Gabrieliaus Baranačio Gusto Baranaičio kurti plakatai. Mokinius dalyvauti konkurse paskatino progimnazijos socialinė pedagogė Rasa Mikelionienė, specialioji pedagogė Indrė Rimkė, 4-tokų auklėtoja Gražina Hofšteterytė.

salia musu2021 05