KVIEČIAME MOKYTIS
KAUNO MARTYNO MAŽVYDO PROGIMNAZIJOJE

pagal  priešmokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo programą ir pagrindinio ugdymo programos pirmąją dalį.

Pateikti prašymus pradėti mokytis 2021–2022 m. m. bus galima
nuo 2021 m. balandžio 1 d. 12.00 val.

priemimas2021 03

elektroniniu būdu per Kauno miesto savivaldybės informacinę sistemą http://imokykla.kaunas.lt

Skaityti daugiau...

Balandžio 2-ąją pasaulis mini Pasaulinę autizmo supratimo dieną. Šios dienos tikslas – didinti visuomenės informuotumą apie autizmo spektro raidos sutrikimus, atkreipti atsakingų institucijų dėmesį į kylančias problemas šeimoms, auginančioms autizmo spektro sutrikimų turinčius vaikus, ugdyti visuomenės supratimą bei toleranciją kitokiems vaikams ir juos auginantiems tėvams. Progimnazijos bendruomenė jau ne pirmus metus mini autizmo supratingumo dieną. Mokiniai buvo kviečiami pasižiūrėti video apie tai, kas būdinga autizmo spektro turintiems asmenims, o penktadienį vilkėti mėlynos spalvos rūbais taip išreiškiant savo palaikymą ir supratimą. Pradinių klasių mokiniai progimnazijos erdves puošė mėlynais balionais taip prisijungdami prie Pasvalio rajono savivaldybės Švietimo pagalbos tarnybos kvietimo minėti šią dieną. Specialiųjų ugdymosi poreikių turintys mokiniai karpė mėlynas saules ir jomis puošė progimnazijos langus taip atsiliepdami į ISADD Lietuva kvietimą minėti Pasaulinę autizmo supratingumo dieną.

Priešmokyklinukai dekoravo debesėlius, kuriais prisijungė prie Vilniaus lopšelio-darželio „Giliukas“ skelbtos gerumo akcijos. 3c ir 4c klasės mokiniai parengė parodą „Būkim draugais“. Specialioji pedagogė Indrė Rimkė ir socialinė pedagogė Rasa Mikelionienė dėkoja progimnazijos bendruomenei aktyviai reiškiant palaikymą autizmo spektro sindromą turintiems asmenims.