KVIEČIAME MOKYTIS
KAUNO MARTYNO MAŽVYDO PROGIMNAZIJOJE

pagal  priešmokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo programą ir pagrindinio ugdymo programos pirmąją dalį.

Pateikti prašymus pradėti mokytis 2021–2022 m. m. bus galima
nuo 2021 m. balandžio 1 d. 12.00 val.

priemimas2021 03

elektroniniu būdu per Kauno miesto savivaldybės informacinę sistemą http://imokykla.kaunas.lt

Skaityti daugiau...

Kaip ir kasmet, kovo mėnesį,  Kauno Martyno Mažvydo progimnazija prisijungia prie „Vaikų linijos“ organziuojamos iniciatyvos „Sąmoningumo didinimo mėnuo be patyčių“.

Šiemet mokyklos psichologė kartu su socialine pedagoge virtualioje erdvėje organizavo klasės valandėles apie internetines patyčias  6-ų ir 7-ų klasių mokiniams. Užsiėmimų metu buvo ugdomas mokinių gebėjimas prisiimti atsakomybę patyčių situacijose, mokoma kokiu būdu galima neprisidėti prie patyčių.

Bendradarbiaujant su Lietuvos Sveikatos Mokslų universitetu, 4-ų klasių mokiniams klasės valandėles apie pagalbą draugui, patiriančiam patyčias, vedė LSMU psichologijos kurso studentas Rokas Raslavičius.  Pradinukai sužinojo, ką išgyvena ne tik patyčias patiriantis, bet ir jas demonstruojantis vaikas. Dirbdami grupėse ieškojo efektyviausių būdų, kaip patys gali padėti patyčias patiriančiam draugui.

Draugystė, santykiais su bendraamžiais yra itin svarbūs vaikams. Nuoširdžiai dėkojame tėveliams ir mokytojams, kurie primena vaikams kaip svarbu priimti kiekvieną bendrakląsį, žaisti, kalbėtis, pastebėti ir paguosti. Tik veikdami išvien kuriame saugią mokyklą savo vaikams!