KVIEČIAME MOKYTIS
KAUNO MARTYNO MAŽVYDO PROGIMNAZIJOJE

pagal  priešmokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo programą ir pagrindinio ugdymo programos pirmąją dalį.

Pateikti prašymus pradėti mokytis 2021–2022 m. m. bus galima
nuo 2021 m. balandžio 1 d. 12.00 val.

priemimas2021 03

elektroniniu būdu per Kauno miesto savivaldybės informacinę sistemą http://imokykla.kaunas.lt

Skaityti daugiau...

Kovo 24 d. 8a klasės mokiniai kartu su dailės ir chemijos mokytojomis dalyvavo virtualioje edukacijoje ,,Užfiksuota šviesa – chemija ir fotografija“, kurioje susipažino su cianotipija. Cianotipija – tai vienas iš pirmųjų fotografinio vaizdo gavimo būdų, atrastas 1842 m., kurio rezultatas – šviesiai arba tamsiai mėlynas atspaudas.  Mokiniai susipažino su trumpa fotografijos istorija ir pagrindiniais fotografijos išraiškos būdais. Stebėjo, kaip naudojant akvarelinį popierių, džiovintus augalus, įvairius smulkius daiktus ir chemines medžiagas gimsta fotograma.

Mokytojos Jūratė Januškevičiūtė-Varnagirė ir Dalia Česnavičienė