KVIEČIAME MOKYTIS
KAUNO MARTYNO MAŽVYDO PROGIMNAZIJOJE

pagal  priešmokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo programą ir pagrindinio ugdymo programos pirmąją dalį.

Skaityti daugiau...

Vandens mums reikia kasdien. Jis būtinas, kad organizmai gyventų. Praplėsti žinias apie šį gyvybės šaltinį 1B klasės mokiniams padėjo projekto “Vanduo. Koks jis?” veiklos. Atlikdami bandymus mokiniai įsitikino, kad vanduo labai įdomus – jo būsenos gali keistis. Stebėjo, kaip vėsdami garai kondensuojasi ir atsiranda “lietus stiklainyje”. Daug džiugesio suteikė ledo papuošalų gamyba. Prie šios veiklos noriai prisidėjo šeimos nariai – puošmenas kūrė broliukai ir sesutės. Mokiniai tyrinėjo vandens lygio kitimą dėl šalčio ir šilumos poveikio.  Savarankiškai atliko tyrimą “Puraus ir suspausto sniego tirpumas”: pasirinko priemones, atliko tyrimo žingsnius, žymėjo stebėjimų duomenis ir darė išvadas.

Vandens tyrinėjimai be galo džiugino mokinius. Svarbiausia, kad šiame procese vaikas galėjo veikti pats.

Mokytoja Vilma Dailidienė