KVIEČIAME MOKYTIS
KAUNO MARTYNO MAŽVYDO PROGIMNAZIJOJE

pagal  priešmokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo programą ir pagrindinio ugdymo programos pirmąją dalį.

Skaityti daugiau...

Darni mūsų progimnazijos aštuntokų ir jų mokytojų komanda įspūdingai pasirodė tarptautinėje kūrybinėje – patyriminėje konferencijoje „Karyba kitaip“, vykusioje Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjuje nuotoliniu būdu. Šis jau trečius metus vykstantis renginys formuoja mokinių tiriamosios veiklos, mokslinio ir kritinio mąstymo įgūdžius. Kartu su chemijos mokytoja Dalia Česnavičiene ir dailės mokytoja Jūrate Varnagire paruoštą pranešimą „Sprogstamosios medžiagos kitaip. Fejerverkai“ pristatė Benas Valiulis ir Donatas Šimulynas. O istorijos mokytoja Virginija Jasulaitienė, dailės mokytoja Jūratė Varnagirė ir lietuvių k. mokytoja Aldona Adomaitytė  vadovavo  mokiniams ruošiant  pranešimą „Ką byloja žymiausių Lietuvos karvedžių portretai“.Jį parengė Neringa Lasytė, Emily Innos, Beata Prakaitytė, Reda Teteriukovė, Ugnė Jaževičiūtė, Medeina Makarevičiūtė, Andrėja Janulytė. Abu pranešimai konferencijos kontekste išsiskyrė integruotų dalykų gausa ir formos estetika.

4 n