Rekomendacijos dėl COVID-19 prevencijos

COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) prevencija ugdymo įstaigose.

Kauno Martyno Mažvydo progimnazija kartu su Šeimos santykių institutu lapkričio 25d. – gruodžio 10d. prisijungė prie tarptautinės akcijos „16 aktyvumo dienų prieš smurtą“, kvietė  bendrauti be smurto, mokytis išreikšti savo emocijas bei išbandyti siūlomus dienos iššūkius.
Kiekvieną mūsų gyvenimo patyrimą neišvengiamai lydi įvairios emocijos ir jausmai, kurie mus informuoja, ar tai, kas vyksta šiuo metu, mums patinka / nepatinka, o gal kelia grėsmę ar žalą. Mes negalime pasirinkti emocijų, kurias jaučiame. Tačiau galime išmokti jas suprasti ir sąmoningai išreikšti. Tai palengvina bendravimą, santykius bei vienas kito supratimą.
Šaunuoliai 5c klasės mokiniai, kurie taip aktyviai įsitraukė ir priėmė kiekvienos dienos iššūkį! Ačiū jiems!
Šiemet akcija jau pasibaigė. Kviečiame mokyklos bendruomenę apmąstyti visų dienų iššūkius, taikyti įgytas žinias apie jausmus ir jas nuolat atnaujinti.