Spalio 5 – 9 dienomis mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvavo Respublikinėje akcijoje „Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną!“. Akcija skirta Pasaulinės psichikos sveikatos dienos minėjimui. Mažesnieji (priešmokyklinukai ir pradinukai) klasės valandėlių metu kalbėjo apie jausmus, jų atpažinimą, raišką. Vaikai aplikavo emocijų veidelius įvairiomis priemonėmis: pieštukais, medžių lapais, gėlėmis, piešė vandeniniais dažais, guašu. Mokyklos psichologė bei socialinė pedagogė organizavo klasės valandėles 2-ų ir 4-ų klasių mokiniams. Vyresnieji – ketvirtokai mokėsi priimti įvairius jausmus: tiek malonius tiek nemalonius, piešė jausmų žemėlapius, o 2-ų klasių mokiniai apie jausmus mokėsi iš pasakų. Džiaugiamės, kad veiklos buvo ne tik naudingos, bet ir įdomios. Nuoširdžiai dėkojame mokytojoms – juk mokinių gebėjimas atpažinti, įvardinti, priimti ir tinkamu būdu išreikšti savo jausmus reikalingas ir svarbus visą gyvenimą!