KVIEČIAME MOKYTIS
KAUNO MARTYNO MAŽVYDO PROGIMNAZIJOJE

pagal  priešmokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo programą ir pagrindinio ugdymo programos pirmąją dalį.

Skaityti daugiau...

Disleksijos pažinimo savaitė „Go Red“ – iniciatyva, prasidėjo 2015 m. Australijoje, išpopuliarėjo visame pasaulyje ir jau tradiciškai rengiama kasmet pirmąją spalio mėnesio savaitę. Spalio 5-9 d. Kauno Petrašiūnų progimnazija jungėsi prie pasaulinės iniciatyvos „Go RED for Dyslexia“. Specialioji pedagogė Indrė Rimkė paruošė stendą, kuriuo pristatė, kas būdinga disleksijos sutrikimą turintiems vaikams bei kvietė progimnazijos bendruomenę rengtis raudonos spalvos apranga. Taip išreikšti palaikymą tiems, kuriems kyla sunkumų skaitant ir rašant. Tiek mokytojai, tiek mokiniai noriai įsitraukė į palaikymo akciją, tačiau patys aktyviausi buvo 4b klasės mokiniai vadovaujami Dalios Butvilienės ir 5c klasės mokiniai kartu su auklėtoja Daiva Sperskaitiene.