1a, 1b klasių mokiniai dalyvavo susitikime su Kauno apskr. VPK Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus vyresniąja tyrėja Jovita Juršyte.  Pareigūnė papasakojo kodėl svarbu laikytis saugaus eismo taisyklių. Pirmokų žinias ir įgūdžius aptarė ir patikrino naudojant išmaniąsias technologijas. Žiūrėjo ir analizavo filmukus, komentavo situacijas, mokiniai buvo eismo dalyviais. Pareigūnė skatino vertinti pavojaus šaltinius, būti kelyje atidžiais. Su mokiniais aptarė, kodėl svarbu turėti atšvaitus ir juos padovanojo kiekvienam mokiniui, kad kelyje būtų matomi. Inicijavo pokalbį apie saugos diržus, mašinines vaikų kėdutes.      Gatvėje išvengti pavojų mums padės saugaus eismo taisyklės. Tad būkime  kelyje visi saugūs!