Kauno Martyno Mažvydo progimnazijoje birželio mėnesį nuotoliniu būdu vyksta netradicinės veiklos, įgyvendinami įvairūs integruoti projektai.
5a klasės mokiniai atliko labai smagų integruotą lietuvių kalbos ir dailės projektą „Koronokarantininė poezija“. Mokiniai kūrė ketureilius, kuriuose su humoru išsakė savo nuotaikas, džiaugsmus ir rūpesčius, lydėjusius nuotolinį mokymąsi. Karantino laikotarpiu vaikai išmoko naudotis naujomis technologijomis, jų žaidimų ir darbo draugais tapo Zoomas ir Eduka. Labiausiai mokiniai pasiilgo gyvo bendravimo su bendraklasiais, lauko pramogų ir ... mokytojų! Taip, visi jie nori grįžti į mokyklą, į klases – ir kas galėjo pagalvoti, kad šito trūks labiausiai?
Savo eilėraščius penktokai sulipdė ant popieriaus, tam panaudodami viską, ką turėjo po ranka: karpinius iš senų žurnalų, vienkartines kaukes ir tuščius dezinfekcinio skysčio buteliukus, net makaronus ir siūlus. Taip gimė labai originalūs koliažai. Visus darbus galima pamatyti virtualioje parodoje mokyklos svetainėje. Pasidžiaukime jaunaisiais kūrėjais. Pasirodo, ir virusas gali tapti kūrybos mūza.

Mokytoja Auksė Pukinskienė

Virtuali paroda