SusitikimasKetvirtadieni

Lapkričio – balandžio mėn. progimnazijoje vyko V.E.I.K  (vaiko emocijų išraiškos kontrolės ugdymo) prevencinė programa, kurią lankė 3-ių ir 4-ų klasių mokiniai. Programa buvo įgyvendinama progimnazijos psichologės Ingridos Nadieždinienės ir socialinės pedagogės Rasos Mikelionienės. Mokiniai mokėsi atpažinti jausmus, juos valdyti, tinkamai reikšti pyktį bei priimti brandesnius sprendimus. Pagrindinis šios programos tikslas yra siekti, kad ugdomi vaikų įgūdžiai ir elgesys taptų visos mokyklos palaikoma norma. VEIK prevencinė programa išsiskiria aiškia struktūra bei įdomiomis ir patraukliomis vaikams veiklomis. Šis metodas sukonstruotas taip, jog vaikai ir jaunuoliai užsiėmimų metu įgytą patirtį galėtų pritaikyti savo kasdieninėje veikloje. Iš viso įvyko 33 užsiėmimai. Programą baigė 10 mokinių.