KVIEČIAME MOKYTIS
KAUNO MARTYNO MAŽVYDO PROGIMNAZIJOJE

pagal  priešmokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo programą ir pagrindinio ugdymo programos pirmąją dalį.

Pateikti prašymus pradėti mokytis 2021–2022 m. m. bus galima
nuo 2021 m. balandžio 1 d. 12.00 val.

priemimas2021 03

elektroniniu būdu per Kauno miesto savivaldybės informacinę sistemą http://imokykla.kaunas.lt

Skaityti daugiau...

Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės diena – graži ir reikšminga šventė visai mokyklos bendruomenei. Rengdamiesi šventei pradinių klasių mokiniai įgyvendino projektą „Linkėjimai Lietuvai“. Individualiai ir su klasės draugais piešė, rašė nuoširdžiausius žodžius Tėvynei, linkėjo tvirtybės, sumanumo, taikos ir saugumo. Ketvirtokai organizavo viktoriną, deklamavo eiles, dainavo patriotines dainas. Vyresniųjų klasių mokiniai kartu su mokytojais, tėveliais dalyvavo moksleivių ir visuomeninių organizacijų eisenoje, iškilmingame minėjime „30 laisvės pavasarių“ Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje, kituose renginiuose.
Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad esame laisvi!