Mūsų mokyklos pirmokėliai jau gerokai paaugo ir nemažai išmoko. Todėl nutarta prieš rudens atostogas juos „pakrikštyti“. Krikštatėviais sutiko būti ketvirtų klasių mokiniai.
Spalio 23 d. visi pirmaklasiai buvo pakviesti į aktų salę įrodyti, kad yra pasiruošę drąsiai keliauti po žinių pasaulį. Keliaudami traukinuku, jie sėkmingai įveikė visas užduotis stotelėse: „Sporto arena“, „Mąstymo studija“, „Žaidimų karalystė“. Priesaiką stropiai mokytis ir dorai elgtis patvirtino piršto atspaudu. Krikštatėviai užkabino mažiesiems medalius, įteikė diplomus ir saldžias dovanas. Šventė baigėsi linksmais šokiais.
Renginį organizavo 4a klasės mokytoja Zita Kuncevičienė, 4b – Virginija Dautartienė, 4c – Vilma Dailidienė ir muzikos mokytoja Rita Beitnaraitė.