5kl 2019 10

Spalio 16 dieną, Kauno Martyno Mažvydo progimnazijos 5a klasės mokinių komanda – Ugnė Dukavičiūtė, Rugilė Urbonaitė, Žemyna Biržinytė ir Samanta Sao Pedro, drauge su klasės auklėtoja Ilona Čimžienė dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų 5-8 klasių mokinių projekto „Laikinosios sostinės Žiedas“ konkurse „Kauno technikos amžius“. Renginį organizavo Kauno miesto savivaldybė, Kauno A.Žekevičiaus saugaus vaiko mokykla, Kauno Istorijos muziejus, Vytauto Didžiojo karo muziejus. Renginyje dalyvavo daugiau nei 130 mokinių iš įvairių Kauno miesto mokyklų.
Komandos nariai privalėjo Kauno Naujamiestyje atrasti pažymėtus, išskirtinius Lietuvos kultūrai objektus, mobilios programėlės pagalba nuskenuoti prie jų pritvirtintus kodus ir atsakyti į ten pateiktas užduotis.
5 A klasės komanda konkurse laimėjo II vietą, mokiniams buvo įteikti sidabro medaliai bei Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus diplomai.
O svarbiausia, vaikai puikiai atliko užduotis, sužinojo daug naujo apie Kauno miesto istoriją ir kultūrą bei smagiai praleido laiką.