Kaip ir kiekvieną spalio pradžią, mokykloje vėl praūžė smagi Mokytojų diena. Mokinių taryba ir 7-8 klasių mokiniai pasistengė, kad ji taptų neužmirštama. Rytą skambant I.Valinskienės dainai ,,Žvaigždė“ į mokyklą ateinančius mokytojus su gėlėmis ir aplodismentais pasitiko 7a klasės mokiniai. Žvaigždėmis papuošta 1 aukšto fojė leido visiems tą dieną pasijusti išskirtiniais. Per pertraukas laikinojoje kavinėje ,,Rudens simfonija“ mokytojai vaišinosi kava ir aštuntokų dovanotu tortu. O po pamokų visi buvo pakviesti apsilankyti mokyklos muziejuje ir turėjo išskirtinę galimybę pavartyti Martyno Mažvydo ,,Katekizmo“ tikslią kopiją. Po pažinties su muziejumi mokytojai dalyvavo trumpose muzikos ir šokių pamokose. O šventę vainikavo ,,Mokytojų vaistinė“, kur kiekvienas už nuoširdžią šypseną galėjo gauti ,,skubios pagalbos“ rinkinuką. Ačiū visiems mokiniams ir jų auklėtojoms, kurių dėka spalio 4 diena padovanojo mokytojams daug gražių akimirkų.