Kaip ir kasmet mokslo metų pabaigą mokykloje apvainikavo Padėkos tėveliams šventė, kurios metu įteikiami direktorės padėkos raštai puikiai besimokančių ir gerai besielgiančių mokinių tėvams. Šių metų šventė organizuota birželio 5 dienos vakarą, kuris į visų širdis įliejo ramių, jaukių emocijų, leidžiančių pamąstyti apie tėvystės prasmę, reikšmę, šeimos meilės svarbą. Koncertą tėvams pianinu atliekamu kūriniu pradėjo 6c klasės mokinė Gabrielė. Vėliau nuo scenos skambėjo prasmingi žodžiai apie šeimą, motinos ir tėvo vaidmenis joje. Į svajingą šokio sūkurį įsuko 5b klasės šokėjos. Choriukas ,,Mažvydukės“ atliko širdį palietusią giesmę, skambėjo 5 – 8 klasių dainos apie meilę, artimumą, drąsą siekti savo svajonių. Šventės pabaigoje visus dalyvius ir žiūrovus sujungė kartu sudainuota Jurgos Šeduikytės daina ,,Nebijok“. Dėkojame visiems šventės organizatoriams, kurie pasistengė, kad ji taptų įsimintina.