Artėjant Verbų sekmadieniui 2018 m. balandžio 12 d. 5b klasės mokiniai dalyvavo atviroje informacinių technologijų pamokoje „Verbos komponavimas“ su informacinių technologijų mokytoja Jurgita Kraciejiene. Verbas mokiniai komponavo panaudodami augalus, žolynus, gėlynus, grūdinių kultūrų varpas, įvairiausias smilgas. Kūrybinėje veikloje mokiniai tobulino individualiai, labai įdomiai, savitai, remdamiesi verbos komponavimo principais. Šioje pamokoje mokiniai kūrybinių idėjų sėmėsi remdamiesi asmenine patirtimi, senolių pasakojimais. Kūrybinei kompozicijai kiekvienas mokinys individualiai pasirinko verbos dydį, formą, augalus bei žolynus. Atvirą veiklą 5b klasėje stebėjo ir veiklos rezultatus aptarė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia Šickuvienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė Vilma Petrauskienė ir kūno kultūros mokytoja metodininkė Daiva Sperskaitienė.
Kviečiame pasigrožėti mokinių kūrybinės veiklos metu sukomponuotomis verbomis.

Vyresnioji informacinių technologijų mokytoja Jurgita Kraciejienė