Nuo pat vaikystės diegdami mažiesiems sveikos mitybos principus, užauginsime sveiką, stiprų, aktyvų vaiką.

3c klasės mokiniai dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų 1 – 4 klasių mokinių Kūrybinėse dirbtuvėse „Gardžioji savaitė“. Visą mėnesį mokiniai domėjosi sveikatai palankia mityba, aiškinosi, ką reiškia visavertis maistas. Atliko įvairias užduotis: kūrė sveikuoliškus receptus penkioms savaitės dienoms, gamino patiekalus ir juos degustavo, susipažino su stalo serviravimo ir etiketo pagrindais.

Kovo 28 d. keturių mokinių komanda (Evita Arlauskaitė, Mingailė Briedytė, Justas Libnickas , Tauras Žarnauskas) dalyvavo baigiamajame Kūrybinių dirbtuvių renginyje „Maisto magija“ Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje. Šventėje mokiniai pristatė pačių pagamintus sveikuoliškus „Daržovių traškučius“, kurių skonis visus maloniai nustebino, ragavo kitų mokyklų komandų patiekalus, skanavo arbatas ir bandė spėti, iš kokių žolelių jos padarytos, atliko stalo serviravimo užduotis.
Visi buvo apdovanoti diplomais, „Maisto mago“ medaliais ir sveikuoliškų receptų knygelėmis.
Ačiū mokinių mamytėms, kurios mielai padėjo ruoštis šventei.

3c klasės mokytoja Vilma Dailidienė