Kauno Martyno Mažvydo progimnazijos pradinių klasių mokiniai paminėjo savo gimtosios šalies ypatingą gimtadienį - valstybės Nepriklausomybės atkūrimo 101 – ąsias metines. Pradinių klasių mokytojos metodininkės Zita Kuncevičienė ir Virginija Dautartienė organizavo eilėraščių konkursą „Mažoj širdelėj – skambūs žodžiai“.

Renginį pradėjome giedodami valstybės himną. 3a klasės mokiniai atliko lietuvių liaudies dainų pynę. Pati gražiausia ir seniausia mūsų kalba užbūrė amžinai ne vieną savo dainingumu, žodžių įvairove, turtingumu. Brangindami gimtąją kalbą, džiaugdamiesi viskuo ką turime, ką išsaugojo mūsų protėviai, mokiniai deklamavo eilėraščius.
Skaitovus vertino 7b klasės mokinių komisija: Emilija Afoninaitė, Gabija Giniūnaitė, Aušrinė Padleckaitė, Vakarė Padleckaitė. Padėkas dalyviams įteikė ir pasakė po gražų žodį progimnazijos direktorė Juzė Grigalienė. Visi džiaugėmės gausiu skaitovų būriu.
Po apdovanojimų visi padainavo dainą „Brangiausios spalvos“.

Zita Kuncevičienė MM
Virginija Dautartienė MM