20180523 131744

2018-05-21/23 dienomis mokykloje vyko socialinio ir emocinio ugdymo LIONS QUEST programos ,,Paauglystės kryžkelės” mokymai, kuriuose dalyvavo 25 mokytojai iš Kauno Martyno Mažvydo progimnazijos, Kauno Gedimino sporto ir sveikatingumo gimnazijos, Kauno Veršvų gimnazijos, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos ir Kulautuvos pagrindinės mokyklos.Programa skirta progimnazijoms ir pagrindinėms mokykloms ir pritaikyta darbui 5-8 klasėse. ,,Paauglystės kryžkelės” – įrodymais pagrįsta programa, kuri padeda mokytojams kurti saugią mokymosi aplinką ir ugdyti gyvenimo įgūdžius, padedančius mokiniams išgyventi paauglystės metus. Ši programa į Bendrąsias ugdymo programas integruoja socialinį ir emocinį ugdymą, charakterio ugdymą, psichoaktyviųjų medžiagų ir patyčių prevenciją bei mokymąsi tarnaujant, taip skatindama tinkamą paauglių vystymąsi.